Pobeda Vardara na startu glavne runde Lige šampiona

Vardarke su novu kalendarsku godinu počele pobedom i to je glavni utisak iz meča sa rumunskim šampionkama koje su ostavile oba boda u Skoplju, 22-21(11-11). Meč sa mnogo grešaka na obe strane posledica je perioda bez utakmica zbog svetskog prvenstva tako da je imao promenljiv tok. Bukurešt je bolje počeo, da bi domaćin bolje nastavio i na kraju zasluženo slavio.

Lekić je bila prvi strelac Vardara sa 5 golova, dok je Gulden upisala 8 za poraženi tim.

Naredni meč Vardar igra 17.januara u Podgorici protiv Budućnosti.  

Related Blogs

Andrea se vratila na teren!

Prvi put posle operacije i perioda oporavka bez pravog trenažnog ritma, Andrea je istrčala na rukometni teren. Vardar je.

Read More

Trofej Kupa Slovenije četvrti put u.

Po dvadeseti put odigran je turnir u kupu Slovenije, a po osamnaesti put pehar je otišao.

Read More