NOVI KLUB: Andrea od leta u Bukureštu!

Makedonski Vardar je najavio radikalni zaokret u funkcionisanju i ambicijama za sledeću sezonu, što znači da će kompletan igrački sastav na kraju ove sezone otići iz Skoplja. 


Andrea je po potpisivanju dvogodišnjeg ugovora u Bukureštu koji na leto znači selidbu u Rumuniju, bila kratka: 

– CSM Bukurešt je klub sa odličnim igračicama i ambicijama da osvaja Ligu šampiona, što se poklopilo sa mojim željama. Pre toga ostaje da završimo ovu sezonu u Vardaru na najlepši mogući način i učinićemo sve da u Skoplje donesemo pehar.


Vardar je već obezbedio plasman u četvrtfinale Lige šampiona, a narednog vikenda igra u francuskom Mecu meč četvrtog kola glavne faze.
Related Blogs

ZIVOT SA STILOM: Andrea Lekic i.

Drugi put u dve godine Andrea Lekic je bila gost u emisiji "Život so stil" na.

Read More

NAJBOLJA RUKOMETAŠICA SRBIJE ZA MBS Lekić:.

Kad neko ima 37 godina uglavnom se kaže nešto poput: “Kakva je to igračica bila”. Kad.

Read More